<!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-MCJ3ZWC');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Цілодобовий

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

укр

рус

з 1998 р.

міська

ритуальна служба

 

Виніс тіла померлого

 

Виніс тіла найчастіше здійснюється чоловіками з кола близьких, рідних і сусідів. Однак не завжди є міцні чоловіки, які можуть виконати це. Тому часто виникає необхідність скористатися послугами професійної бригади.

 

Зазвичай винос тіла здійснюють четверо або 6 чоловіків. Кількість залежить, перш за все, від розміру труни і складності шляху, яким буде проходити процесія. Винос здійснюється з церкви після відспівування, з моргу або з дому покійного після прощання. Перенесення труни здійснюють до катафалка, щоб доставити його на відспівування, на кладовище. І з катафалка вже безпосередньо до місця прощання і похорону.

 

Послуги із супроводу тіла і виносу труни ви можете замовити через наш сайт або за контактними телефонами. Також ми готові надати вам катафалк для перевезення тіла покійного.

 

 

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                           Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Web-Kuznya