Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

 

Виніс тіла померлого

 

Виніс тіла найчастіше здійснюється чоловіками з кола близьких, рідних і сусідів. Однак не завжди є міцні чоловіки, які можуть виконати це. Тому часто виникає необхідність скористатися послугами професійної бригади.

 

Зазвичай винос тіла здійснюють четверо або 6 чоловіків. Кількість залежить, перш за все, від розміру труни і складності шляху, яким буде проходити процесія. Винос здійснюється з церкви після відспівування, з моргу або з дому покійного після прощання. Перенесення труни здійснюють до катафалка, щоб доставити його на відспівування, на кладовище. І з катафалка вже безпосередньо до місця прощання і похорону.

 

Послуги із супроводу тіла і виносу труни ви можете замовити через наш сайт або за контактними телефонами. Також ми готові надати вам катафалк для перевезення тіла покійного.

 

 

Всі права захищенні © «Memento mori»                                                                                                                Розробка сайту — Студія інтернет-реклами Websitekm

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

замовити дзвінок     

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                            Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Websitekm