<!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-MCJ3ZWC');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Цілодобовий

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

укр

рус

з 1998 р.

міська

ритуальна служба

Виклик ритуального агента

Провести похорон, виконати доставку померлого, організувати поминальний обід можна власними зусиллями, залучаючи друзів і знайомих. Однак, коли вам допомагає професіонал, який кожен день працює в цій сфері - це істотно спрощує завдання. Але ж, навіть не це головне. Віддавши організаційні заходи ритуальному агенту, ви вивільняєте час, щоб гідно попрощатися з близькою вам людиною. Дійсно, чи варто витрачати зусилля на пошук машини для перевезення померлого, домовлятися з кафе і погоджувати меню. Суєта при похоронах недоречна. Довіртеся професійного ритуальному агенту в Хмельницькому.

Виклик агента додому

Ви самостійно можете прийти в наш похоронний будинок і на місці уточнити всі деталі пов'язані з похоронами. Втім, ви можете викликати ритуального агента на дім. Просто зателефонуйте нам по телефону 097-570-75-75 та уточніть адресу. Ми в найкоротші терміни прибудемо до вас і на місці допоможемо з підготовкою і проведенням прощальних заходів. Перевага наших ритуальних агентів - вони знають специфіку роботи кладовищ, моргів, державних інстанцій, мають напрацьовані контакти з багатьма кафе міста.

Обов'язки ритуального агента

• Консультація замовника

• Виїзд на дім

• Надання каталогу ритуальних послуг

• Надання каталогу ритуальних товарів

• Оформлення замовлення на виїзді

• Підготовка та оформлення необхідних документів

• Організація поховань та прощальних обрядів

• Проведення поминальних обідів

 

Ритуальний агент в Хмельницькому

Самостійна організація похорону або допомогу ритуального агентства?

Багато людей вважають, що звернення в ритуальне агентство несе в собі додаткові витрати. Дехто замислюються над тим, щоб самостійно виконати підготовку до поховання покійного. Існує безліч аспектів і труднощів, з якими може зіткнутися людина при організації похорону. Серед них необхідність оформлення документації, пошук транспорту для перевезення тіла, копання могили, замовлення квітів, організація церковних ритуалів, замовлення оркестру та інше. При цьому ситуація ускладнюється тим, що часто родичі перебувають в скорботному стані, що не дозволяє зосередитися на організаційних питаннях.

 

 

При зверненні в наше ритуальне агентство співробітники максимально швидко і вірно організують похорон, допоможуть в проведенні всіх необхідних заходів, забезпечать підготовку процесії відповідно до вимог клієнтів. Родичам покійного необхідно тільки вибрати ритуальні атрибути, узгодити план проведення прощання з померлим.

Професійні ритуальні агенти «Memento mori» в Хмельницькому при необхідності нададуть консультацію і підкажуть - де можна заощадити, як оптимізувати бюджетні витрати на організацію похорону, а на чому економити не можна.

 

 

Вартість послуг ритуального агента в Хмельницькому від похоронного будинку «Memento Mori» доступна для всіх хмельничан. А досвід і професіоналізм безцінний. Тому, в скрутну хвилину звертайтеся до нас. Ми допоможемо. Ми - на відстані дзвінка.

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                           Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Web-Kuznya