Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Виклик ритуального агента

Провести похорон, виконати доставку померлого, організувати поминальний обід можна власними зусиллями, залучаючи друзів і знайомих. Однак, коли вам допомагає професіонал, який кожен день працює в цій сфері - це істотно спрощує завдання. Але ж, навіть не це головне. Віддавши організаційні заходи ритуальному агенту, ви вивільняєте час, щоб гідно попрощатися з близькою вам людиною. Дійсно, чи варто витрачати зусилля на пошук машини для перевезення померлого, домовлятися з кафе і погоджувати меню. Суєта при похоронах недоречна. Довіртеся професійного ритуальному агенту в Хмельницькому.

Виклик агента додому

Ви самостійно можете прийти в наш похоронний будинок і на місці уточнити всі деталі пов'язані з похоронами. Втім, ви можете викликати ритуального агента на дім. Просто зателефонуйте нам по телефону 097-570-75-75 та уточніть адресу. Ми в найкоротші терміни прибудемо до вас і на місці допоможемо з підготовкою і проведенням прощальних заходів. Перевага наших ритуальних агентів - вони знають специфіку роботи кладовищ, моргів, державних інстанцій, мають напрацьовані контакти з багатьма кафе міста.

Обов'язки ритуального агента

• Консультація замовника

• Виїзд на дім

• Надання каталогу ритуальних послуг

• Надання каталогу ритуальних товарів

• Оформлення замовлення на виїзді

• Підготовка та оформлення необхідних документів

• Організація поховань та прощальних обрядів

• Проведення поминальних обідів

Ритуальний агент в Хмельницькому

Вартість послуг ритуального агента в Хмельницькому від похоронного будинку «Memento Mori» доступна для всіх хмельничан. А досвід і професіоналізм безцінний. Тому, в скрутну хвилину звертайтеся до нас. Ми допоможемо. Ми - на відстані дзвінка.

 

Всі права захищенні © «Memento mori»                                                                                                                Розробка сайту — Студія інтернет-реклами Websitekm

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

замовити дзвінок     

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                            Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Websitekm