<!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-MCJ3ZWC');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Цілодобовий

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

укр

рус

з 1998 р.

міська

ритуальна служба

Вінки

Вінок

ціни уточнюйте

замовити

Вінок

замовити

ціни уточнюйте

Вінок

замовити

ціни уточнюйте

 

Похоронні вінки – це символ того, що ви бережете пам'ять про душу, що покинула тіло покійного та поринула в ліпший зі світів. Вінки встановлюють на свіжу могилу у день поховання, на військових кладовищах, приносять на поминки. Такий широкий спектр використання вимагає відповідного багатства вибору. Дехто віддає перевагу штучним вінкам, а хтось хоче з живих рослин. Похоронна агенції «Memento Mori» піклується про своїх клієнтів, тому ми пропонуємо декілька цінових ніш.

 

Бюджетні вінки – це строгі якісно зібрані конструкції з штучних квітів. Мінімалізм у декоруванні в традиційних тонах з використанням траурних стрічок.

 

Вінок економ класу виконаний з використанням більшої кількості декоративних елементів та матеріалів. Вінок може бути зібраний в певних кольорових гамах, з квітковим орнаментом.

 

Ексклюзивні вінки і композиції є дизайнерськими розробками, фактично це маленькі квіткові витвори мистецтв. В цій категорії представлені, як штучні вінки, так і з живих квітів.

Крім традиційних вінків, ми реалізуємо квіткові корзини. Вони також можуть бути виконані з штучних чи живих рослин. Ці композиції виглядають не менш респектабельно за класичні варіанти. Зазначимо, що всі вінки декоруються траурними стрічками, на яких наш агент виконає художній напис в пам'ять про близьку людину. Спеціальні ніжки в конструкції  дають змогу не хвилюватися з приводу стійкості вінка. Квіткові корзини збираються на стійких платформах і захищені від поривів вітру.

 

Завжди є у наявності гірлянди та гілки пам’яті, виготовлені з штучних квітів для розміщення  на кришці труни. Вам потрібні ці ритуальні елементи або не маєте уявлення про їх призначення? Дзвоніть за вказаними на сайті телефонами. Ми працюємо цілодобово.

 

Вибір вінка залежить від ваших фінансових можливостей та обраного виду. Хтось надає перевагу індивідуальності, підкреслюючи, як багато важить для нього пам'ять про покійного. Інші вибирають більш скромний та стриманий варіант за доступну ціну. Безумовно, вартість вінка з штучних квітів набагато менша аналоги з живих рослин. Висока ціна живих вінків пов’язана з собівартістю матеріалу, складністю його транспортування та зберігання. Похоронний дім «Memento Mori» пропонує широкий вибір вінків, але все ж ми звертає вашу увагу саме на живі композиції. Їх свіжість та насиченість  кольорів переважає над штучними вінками і в повній мірі передає емоції, які у вас виникають при спомині за покійним. Наші майстри в стислий термін підготують вінок до визначеного часу, щоб він не зів’яв і довго зберігав свою красу.

Оформити замовлення вінка, що вам до смаку, ви можете, скориставшись формою нижче. Ми зателефонуємо вам і уточнимо деталі.

 

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                           Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Web-Kuznya