Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Послуги

Виклик ритуального агента

Провести похорон, виконати доставку померлого, організувати поминальний обід можна власними зусиллями, залучаючи друзів і знайомих

Катафалк в Хмельницькому

Однією з першочергових задач, з якими доводиться зіткнутися після смерті людини, це транспортування тіла в морг, з моргу, на відспівування і на кладовище.

Надання місць для поховання на місцевих кладовищах

Дізнатися про розташування місць на кладовищах можливо в нашому похоронному домі...

Зал для прощання

Похоронний дім «Memento Mori» проводить підготовку тіла померлого до поховання. Виконати підготовку можуть близькі люди, але в момент втрати варто довіритися професіоналам і приділити час прощання з покійним. ....

 

Репатріація (перевезення) покійного

Втрата близької людини - це непоправне горе, важкий емоційний тягар. На жаль, всі ми смертні і ніхто не знає коли настане настільки скорботний момент. Але ж ми не знаємо і де це може статися ....

 

Підготовка покійного для поховання

Похоронний дім «Memento Mori» проводить підготовку тіла померлого до поховання. Виконати підготовку можуть близькі люди, але в момент втрати варто довіритися професіоналам і приділити час прощання з покійним....

 

Підготовка місця проведення панахиди

Панахида - це церемоніальний захід для прощання з покійним біля його труни або урни з прахом. Проведення панахиди хоч і не є релігійним каноном, проте проходить за деякими загальноприйнятими правилами.

Автотранспорт для поховання

Автоперевезення покійного необхідно незалежно від того, чи буде проведено поховання на прилеглому кладовищі або ж в іншому регіоні. Крім цього можливо супровід труни близькими родичами. Автомобіль подається до зазначеного вами місця.

Організація поховання

Організаційних питань пов'язаних з похоронами і прощанням з померлим настільки багато, що впоратися з їх рішенням близьким дуже важко. Саме тому похоронний дім «Memento Mori» пропонує вам допомогу в організації поховання.

 

Проведення поховання

Церемонія прощання з покійним завершується опусканням труни в могилу і похованням. Похоронний дім «Memento Mori» проводить поховання в 2 етапи

Прокат супутніх предметів для поховання

Церемонія прощання з покійним символізує любов і пам'ять близьких і родичів. Похоронний дім «Memento Mori» пропонує послугу оренди ритуальної атрибутики для оформлення місць прощань, поминальних залів, а також прокат сингуматора

детальніше

Після похоронне обслуговування

Після проведення похорону і всіх пов'язаних з ними процедур, ви продовжуєте шанувати пам'ять близької вам людини. Оновлення свіжих квітів на могилі, прибирання і поминання в установлені дні після поховання - на 9-й, 40-й день, на півроку, рік і т.д. з моменту похорону.

 

Хрести

Традиційно, хрест символізує вічне життя і в обов'язковому порядку встановлюється на могилі покійного. Це знак віри в Бога і в покійних людей. У нашому асортименті є 3 види надгробних хрестів

 

Гроби

Коли горе стукає у ваші двері, ви крім важкого емоційного стану стикаєтеся з цілою купою організаційних питань. Однією з перших складнощів, які необхідно вирішити - це вибір труни.

 

Вінки

Похоронні вінки - це символи того, що ви пам'ятаєте про душу, яка  покинула тіло покійного і відправилася в кращий зі світів. Вінки встановлюють в день поховання на свіжу могилу, на військових кладовищах, приносять на поминки. Настільки широке застосування вимагає відповідного достатку у виконанні. Хтось вважає за краще придбати штучний вінок, а хтось бажає з живих квітів. Похоронний дім «Memento Mori» піклується про своїх клієнтів, тому пропонує кілька цінових ніш.

Ритуальна атрибутика необхідна для поховання

Проведення похорону тобто виконання зпоконвічних релігійних і цивільних правил і ритуалів. Близькі люди покійного не завжди знайомі з ними в силу специфічності даних канонів. Тому вам знадобиться допомога ритуального агента.

 

Пам'ятники

Часом ми не завжди встигаємо сказати потрібні слова при житті людини, знайти час на спілкування і душевну розмову. Всі ми не без гріха. Але ніколи не пізно виправити свої помилки, надгробний пам'ятник - це данина поваги до покійного людині. У самій назві приховано слово пам'ять, а це означає можливість її увічнити. В асортименті  «Memento Mori» є гранітні, мармурові та полімерні пам'ятники від стандартних до складних архітектурних форм.

Ресторани

Ми пропонуємо на вибір замовника поминальні зали, розраховані на різну кількість місць і розташовані в різних частинах міста. Комфортабельні зали, повністю відповідають усім необхідним сучасним вимогам, з автономною системою вентиляції і клімат контролю.

Копка могил

 

Коли сталося горе і виникає необхідність поховати людину, виникає ціла купа організаційних питань, які необхідно вирішити, - від оформлення документів до організації похорону.

Законодавство України

 

В даному розділі зібрані всі діючі закони, що стосуються поховання на території України.

 

Підставка під хрест на могилу

 

В асортименті продукції нашого похоронного дому ви також можете знайти підставки під хрести на могилу та вази.

Виніс тіла померлого

Виніс тіла найчастіше здійснюється чоловіками з кола близьких, рідних і сусідів. Однак не завжди є міцні чоловіки, які можуть виконати це. Тому часто виникає необхідність скористатися послугами професійної бригади.

 

Кремація тіл покійних

 

Похоронний дім «Memento Mori» надає послугу підготовки тіла до кремації, доставки його в крематорій і повернення праху покійного родичам.

 

 

Послуги моргу в Хмельницькому

Коли смерть стукає в двері дому, перше що охоплює рідних - це розгубленість. Ніхто заздалегідь не готується до смерті, тому це не дивно. Як бути в такому випадку? Адже необхідно підготувати тіло до поховання.

 

Оформлення документів

Під час похорону виникають не лише проблеми з організацією погребіння і прощання, але й необхідність оформлювати ряд документів.

 

Всі права захищенні © «Memento mori»                                                                                                                Розробка сайту — Студія інтернет-реклами Websitekm

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

замовити дзвінок     

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                            Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Websitekm