<!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-MCJ3ZWC');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

Послуги

Виклик ритуального агента

Провести похорон, виконати доставку померлого, організувати поминальний обід можна власними зусиллями, залучаючи друзів і знайомих

Катафалк в Хмельницькому

Однією з першочергових задач, з якими доводиться зіткнутися після смерті людини, це транспортування тіла в морг, з моргу, на відспівування і на кладовище.

Надання місць для поховання на місцевих кладовищах

Дізнатися про розташування місць на кладовищах можливо в нашому похоронному домі...

Зал для прощання

Похоронний дім «Memento Mori» проводить підготовку тіла померлого до поховання. Виконати підготовку можуть близькі люди, але в момент втрати варто довіритися професіоналам і приділити час прощання з покійним. ....

 

Репатріація (перевезення) покійного

Втрата близької людини - це непоправне горе, важкий емоційний тягар. На жаль, всі ми смертні і ніхто не знає коли настане настільки скорботний момент. Але ж ми не знаємо і де це може статися ....

 

Підготовка покійного для поховання

Похоронний дім «Memento Mori» проводить підготовку тіла померлого до поховання. Виконати підготовку можуть близькі люди, але в момент втрати варто довіритися професіоналам і приділити час прощання з покійним....

 

Підготовка місця проведення панахиди

Панахида - це церемоніальний захід для прощання з покійним біля його труни або урни з прахом. Проведення панахиди хоч і не є релігійним каноном, проте проходить за деякими загальноприйнятими правилами.

Автотранспорт для поховання

Автоперевезення покійного необхідно незалежно від того, чи буде проведено поховання на прилеглому кладовищі або ж в іншому регіоні. Крім цього можливо супровід труни близькими родичами. Автомобіль подається до зазначеного вами місця.

Організація поховання

Організаційних питань пов'язаних з похоронами і прощанням з померлим настільки багато, що впоратися з їх рішенням близьким дуже важко. Саме тому похоронний дім «Memento Mori» пропонує вам допомогу в організації поховання.

 

Проведення поховання

Церемонія прощання з покійним завершується опусканням труни в могилу і похованням. Похоронний дім «Memento Mori» проводить поховання в 2 етапи

Прокат супутніх предметів для поховання

Церемонія прощання з покійним символізує любов і пам'ять близьких і родичів. Похоронний дім «Memento Mori» пропонує послугу оренди ритуальної атрибутики для оформлення місць прощань, поминальних залів, а також прокат сингуматора

детальніше

Після похоронне обслуговування

Після проведення похорону і всіх пов'язаних з ними процедур, ви продовжуєте шанувати пам'ять близької вам людини. Оновлення свіжих квітів на могилі, прибирання і поминання в установлені дні після поховання - на 9-й, 40-й день, на півроку, рік і т.д. з моменту похорону.

 

Хрести

Традиційно, хрест символізує вічне життя і в обов'язковому порядку встановлюється на могилі покійного. Це знак віри в Бога і в покійних людей. У нашому асортименті є 3 види надгробних хрестів

 

Гроби

Коли горе стукає у ваші двері, ви крім важкого емоційного стану стикаєтеся з цілою купою організаційних питань. Однією з перших складнощів, які необхідно вирішити - це вибір труни.

 

Вінки

Похоронні вінки - це символи того, що ви пам'ятаєте про душу, яка  покинула тіло покійного і відправилася в кращий зі світів. Вінки встановлюють в день поховання на свіжу могилу, на військових кладовищах, приносять на поминки. Настільки широке застосування вимагає відповідного достатку у виконанні. Хтось вважає за краще придбати штучний вінок, а хтось бажає з живих квітів. Похоронний дім «Memento Mori» піклується про своїх клієнтів, тому пропонує кілька цінових ніш.

Ритуальна атрибутика необхідна для поховання

Проведення похорону тобто виконання зпоконвічних релігійних і цивільних правил і ритуалів. Близькі люди покійного не завжди знайомі з ними в силу специфічності даних канонів. Тому вам знадобиться допомога ритуального агента.

 

Пам'ятники

Часом ми не завжди встигаємо сказати потрібні слова при житті людини, знайти час на спілкування і душевну розмову. Всі ми не без гріха. Але ніколи не пізно виправити свої помилки, надгробний пам'ятник - це данина поваги до покійного людині. У самій назві приховано слово пам'ять, а це означає можливість її увічнити. В асортименті  «Memento Mori» є гранітні, мармурові та полімерні пам'ятники від стандартних до складних архітектурних форм.

Ресторани

Ми пропонуємо на вибір замовника поминальні зали, розраховані на різну кількість місць і розташовані в різних частинах міста. Комфортабельні зали, повністю відповідають усім необхідним сучасним вимогам, з автономною системою вентиляції і клімат контролю.

Копка могил

 

Коли сталося горе і виникає необхідність поховати людину, виникає ціла купа організаційних питань, які необхідно вирішити, - від оформлення документів до організації похорону.

Законодавство України

 

В даному розділі зібрані всі діючі закони, що стосуються поховання на території України.

 

Підставка під хрест на могилу

 

В асортименті продукції нашого похоронного дому ви також можете знайти підставки під хрести на могилу та вази.

Виніс тіла померлого

Виніс тіла найчастіше здійснюється чоловіками з кола близьких, рідних і сусідів. Однак не завжди є міцні чоловіки, які можуть виконати це. Тому часто виникає необхідність скористатися послугами професійної бригади.

 

Кремація тіл покійних

 

Похоронний дім «Memento Mori» надає послугу підготовки тіла до кремації, доставки його в крематорій і повернення праху покійного родичам.

 

 

Послуги моргу в Хмельницькому

Коли смерть стукає в двері дому, перше що охоплює рідних - це розгубленість. Ніхто заздалегідь не готується до смерті, тому це не дивно. Як бути в такому випадку? Адже необхідно підготувати тіло до поховання.

 

Оформлення документів

Під час похорону виникають не лише проблеми з організацією погребіння і прощання, але й необхідність оформлювати ряд документів.

 

Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Цілодобовий

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

укр

рус

з 1998 р.

міська

ритуальна служба

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                           Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Web-Kuznya