Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Репатріація (перевезення) покійного

перевозка (репатриация) усопшего, похороный дом Хмельницкий

 

Втрата близької людини – це невиправне горе, важкий емоційний тягар. Нажаль, всі ми смертні і ніхто не знає коли саме це станеться. Але ми ж не знаємо і де це може статися…..

У тих випадках, коли це сталося за межами країни, де він проживав, ви мусити зайнятися складним питанням репатріації. Це перевезення тіла померлого. Окрім втрати близької людини додаються складності юридичного супроводження транспортування тіла. Важливо зрозуміти, що без спеціальних знань в правовій площині відносно репатріації померлого в обидвох країнах організувати репатріацію неможливо. Звичайно, в такі дні не можна затягувати процес поховання покійного і витрачати напружені нерви на вирішення бюрократичних питань. Ви маєте цілковите право приділити увагу прощанню з людиною, вшанувати його пам'ять. Тому похоронний дім «Memento Mori» готовий взяти на себе оформлення репатріації. Перевезення буде організоване в найкоротший термін.

 

В рамках послуги ми несемо відповідальність за:

 

- Збір та підготовку документів

- Оформлення митних документів

- Візування на ввіз тіла у посольстві

- Герметичну пайку гробу для перевезення (цинковий гріб, ящик з цинку чи гріб з цинковим вкладишем з дерев’яним гробом всередині)

- Узгодження деталей перевезення з авіаперевізником

- Оренда транспорту до аеропорту та найм вантажників

- Контроль за доставкою в аеропорт і перевозкою

- Організація прийому в пункті призначення

- Погребіння померлого

 

Пам’ятайте, що повернення тіла покійного на батьківщину – процес складний і стресовий для непідготованої людини. Тому довіртесь професіоналам. Наш похоронний дім дає можливість гідно провести померлого в останній путь, не витрачаючи час на організаційні питання. Звертайтесь до нас через форму замовлення дзвінка на сайті.

 

 

Всі права захищенні © «Memento mori»                                                                                                                Розробка сайту — Студія інтернет-реклами Websitekm

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

замовити дзвінок     

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                            Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Websitekm