<!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-MCJ3ZWC');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Цілодобовий

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

укр

рус

з 1998 р.

міська

ритуальна служба

Репатріація (перевезення) покійного

перевозка (репатриация) усопшего, похороный дом Хмельницкий

 

Втрата близької людини – це невиправне горе, важкий емоційний тягар. Нажаль, всі ми смертні і ніхто не знає коли саме це станеться. Але ми ж не знаємо і де це може статися…..

У тих випадках, коли це сталося за межами країни, де він проживав, ви мусити зайнятися складним питанням репатріації. Це перевезення тіла померлого. Окрім втрати близької людини додаються складності юридичного супроводження транспортування тіла. Важливо зрозуміти, що без спеціальних знань в правовій площині відносно репатріації померлого в обидвох країнах організувати репатріацію неможливо. Звичайно, в такі дні не можна затягувати процес поховання покійного і витрачати напружені нерви на вирішення бюрократичних питань. Ви маєте цілковите право приділити увагу прощанню з людиною, вшанувати його пам'ять. Тому похоронний дім «Memento Mori» готовий взяти на себе оформлення репатріації. Перевезення буде організоване в найкоротший термін.

 

Коли помирає людина, першими приїжджають медичні працівники та поліція. Далі заходи відбуваються наступним чином:

 

·        По приїзду на місце лікарі констатують смерть людини, після чого тіло відправляють в морг, де проводиться експертиза. Розтин проводиться у випадках неприродної загибелі людини, раптової смерті, смерті при проведенні операцій та інше.

 

·        Поліцейські направляють в консульство повідомлення про смерть відповідно до громадянства покійного.

 

·        Консульство, посольство здійснює оформлення свідоцтва про смерть, а також відправляє повідомлення про його загибель родичам, установам, готує і завіряє документацію на транспортування тіла померлого.

 

У разі насильницької смерті швидко реалізувати відправку тіла людини не вдасться.

 

При ненасильницькій смерті в морзі готується дозвіл на репатріацію, який називається Export Permit. При зверненні в консульство необхідно запитати, чи буде відразу оформлятися документ. Для підготовки паперів у більшості випадків не потрібно робити запит, але іноді без нього не обійтися. При наявності страховки запит оформляється співробітниками страхового підприємства.

 

При відсутності потрібних документів транспортування тіла покійного може затягнутися, можуть виникнути додаткові фінансові витрати. Без дозволу на репатріацію здійснити повернення померлої людини на Батьківщинуне вдасться.

 

При організації репатріації мають бути враховані нюанси - чи перебувала людина у поїздці чи працювала, чи надана страховка, чи передбачене транспортування тіла померлого з країни.

 

Існує кілька методик репатріації тіла померлого:

 

·        Урна з прахом. Правила транспортування визначаються перевізником, найчастіше воно проводиться за допомогою багажного відсіку, провозити прах в ручній поклажі не можна. Урна запаюється, до неї додається відповідна документація, яку оформляють в крематорії (документи про кремацію, запайку урни для репатріації). Родичу, який супроводжує, необхідно оформити декларацію, вона заповнюється при реєстрації або на митному контролі. Також урна розміщується в оббиту м'якою тканиною коробку.

 

·        Цинкова труна. Проводиться бальзамування тіла, після периміщення в цинкову капсулу, вона запаюється, вкладати в труну зайві предмети, речі, документи не можна. Як супровідні документи будуть потрібні довідки про бальзамування, відсутність предметів в труні, запайку. Вони оформляються в морзі. Цинкова труна розміщується в дерев'яному гробові, перевезення проводиться в багажному відділенні.

 

·        Труна з цинковим вкладишем. Будуть потрібні ті ж документи, як і при транспортуванні тіла покійного в цинковій труні.

 

В рамках послуги ми несемо відповідальність за:

 

- Збір та підготовку документів

- Оформлення митних документів

- Візування на ввіз тіла у посольстві

- Герметичну пайку гробу для перевезення (цинковий гріб, ящик з цинку чи гріб з цинковим вкладишем з дерев’яним гробом всередині)

- Узгодження деталей перевезення з авіаперевізником

- Оренда транспорту до аеропорту та найм вантажників

- Контроль за доставкою в аеропорт і перевозкою

- Організація прийому в пункті призначення

- Погребіння померлого

 

Пам’ятайте, що повернення тіла покійного на батьківщину – процес складний і стресовий для непідготованої людини. Тому довіртесь професіоналам. Наш похоронний дім дає можливість гідно провести померлого в останній путь, не витрачаючи час на організаційні питання. Звертайтесь до нас через форму замовлення дзвінка на сайті.

 

 

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                           Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Web-Kuznya