<!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-MCJ3ZWC');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Цілодобовий

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

укр

рус

з 1998 р.

міська

ритуальна служба

Прокат предметів для поховання

 

Церемонія прощання з покійним символізує любов і пам'ять близьких та родичів. Похоронний дім «Memento Mori» пропонує послугу оренди ритуальної атрибутики для оформлення місця прощання, поминальних залів, а також прокат сингуматора.

 

Прокат сингуматора дозволить без ексцесів, акуратно і урочисто опустити гріб на дно могили. Управління механізмом відбувається з пульта керування, тому наші співробітники ніяким чином не будуть заважати процесії.

 

Для прикрашання місць прощання та проведення громадянської панахиди можуть знадобитися траурні стрічки, штучна хвоя та квіти. Для установки гроба необхідний постамент, який декорується тканиною. Також необхідні урни та вази для покладання квітів, підсвічники, підставки для портрету та розміщення церковної атрибутики. У випадках прощання з видатними діячами, необхідне встановлення мікрофону та невеликих акустичних колонок для читання епітафій і проведення церемонії прощання. Якщо необхідно встановити каркасний навіс у місці проведення панахиди, у нашому похоронному домі ви можете замовити цей аксесуар. Якщо ви маєте особисті побажання щодо оформлення місця поховання, ми завжди прислухаємось до вас і забезпечимо ті умови, які необхідні.

 

Також ми надаємо власний зал для прощання. Він вже декорований згідно всіх ритуальних правил. Для розміщення близьких та родичів у ньому достатньо комфортабельних місць, працюють кондиціонери. Є можливість провести церковні процедури та обряди. За домовленістю., похоронний дім «Memento Mori» організовує аудіосупровід і відеозйомку. В найкоротший термін, наші співробітники нададуть вам готовий запис.

 

Ми організовуємо поминальні обіди в 10 ресторанах міста, ож ви можете обрати заклад в залежності від ваших фінансових можливостей та особистих побажань. Ми, в свою чергу, допоможемо декорувати інтер’єр закладу до приходу людей у відповідних тонах та з використанням ритуальної атрибутики – штучних квітів, траурних стрічок, лампадок та свічок.

«Memento Mori» - це похоронний дім повного циклу, ми виконуємо усе, що необхідне після смерті людини. Наші телефони вказані на сайті. Звертайтесь до нас, ми завжди поруч.

 

 

 

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                           Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Web-Kuznya