<!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-MCJ3ZWC');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Цілодобовий

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

укр

рус

з 1998 р.

міська

ритуальна служба

проведення погребіння

Церемонія прощання з покійним завершується опусканням труни в могилу та погребінням. Похоронний дім «Memento Mori» проводить дану процедуру в 2 етапи:

 

1. Копання могили професійними копщиками та наступне опускання гробу в могилу. Ми виконуємо, як просте копання (нові кладовища та виділені місця), так і складні, з вирізкою дерев, кущів, демонтажем і монтажем найближчих пам’ятників. Для спускання труни ми використовуємо традиційні тканеві полотнища або сингуматор.

 

2. Закопування могили, встановлення хреста та декорування надгробка штучними квітами та вінками. За домовленістю, можуть бути використані драпіровочні матеріали для вистилання стін та дна могили. Оформлення свіжої могили проводимо за допомогою штучної хвої чи ялинкових гілок.

 

 

Після проведення ми виконуємо прибирання території. Ми маємо власну бригаду копщиків, які максимально швидко виконають роботу. Замовити проведення погребіння ви можете по вказаним на сайті телефонам. Похоронний дім «Memento Mori» надає весь спектр ритуальних послуг. Ознайомитися з переліком ви можете, перейшовши на сторінку послуг.

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                           Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Web-Kuznya