<!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-MCJ3ZWC');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

Наш Асортимент

Підставка під хрест на могилу

 

В асортименті продукції нашого похоронного дому ви також можете знайти підставки під хрести на могилу та вази. Якщо ви плануєте встановити хрест з каменю або заліза, то вам необхідно подбати про те, щоб надійно його зафіксувати. І металеві хрести, і особливо з каменю – важкі і можуть спричинити просідання ґрунту, надгробок може похилитися. Тому варто замовити спеціальні підставки під хрест. По-перше вони дозволять надійно зафіксувати хрест, а також рівномірно розподілять вагу по надгробку, без перекосів.

 

Підставки для гранітних ваз  виконують ту ж функцію. На них встановлюються важкі гранітні вази і вага розподіляється по всьому периметру підставки. Крім того, вони можуть виконувати естетичну функцію. Красиві підставки зі зрізаними кутами, фігурною обрізкою каменю (трикутник, хвиля) виглядають дуже красиво. Вони підійдуть для VIP-поховань.

 

Товщина і ширина підставок може бути різною, встановлювати їх можна як всередину квітника, так і зверху. Принагідно нагадуємо вам, що в похоронному домі «Memento Mori» ви можете замовити виготовлення пам’ятників, хрестів, придбати ритуальну атрибутику.

 

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Цілодобовий

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

укр

рус

з 1998 р.

міська

ритуальна служба

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                           Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Web-Kuznya