Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Підставка під хрест на могилу

 

В асортименті продукції нашого похоронного дому ви також можете знайти підставки під хрести на могилу та вази. Якщо ви плануєте встановити хрест з каменю або заліза, то вам необхідно подбати про те, щоб надійно його зафіксувати. І металеві хрести, і особливо з каменю – важкі і можуть спричинити просідання ґрунту, надгробок може похилитися. Тому варто замовити спеціальні підставки під хрест. По-перше вони дозволять надійно зафіксувати хрест, а також рівномірно розподілять вагу по надгробку, без перекосів.

 

Підставки для гранітних ваз  виконують ту ж функцію. На них встановлюються важкі гранітні вази і вага розподіляється по всьому периметру підставки. Крім того, вони можуть виконувати естетичну функцію. Красиві підставки зі зрізаними кутами, фігурною обрізкою каменю (трикутник, хвиля) виглядають дуже красиво. Вони підійдуть для VIP-поховань.

 

Товщина і ширина підставок може бути різною, встановлювати їх можна як всередину квітника, так і зверху. Принагідно нагадуємо вам, що в похоронному домі «Memento Mori» ви можете замовити виготовлення пам’ятників, хрестів, придбати ритуальну атрибутику.

 

Всі права захищенні © «Memento mori»                                                                                                                Розробка сайту — Студія інтернет-реклами Websitekm

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

замовити дзвінок     

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                            Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Websitekm