<!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-MCJ3ZWC');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Цілодобовий

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

укр

рус

з 1998 р.

міська

ритуальна служба

Післяпохоронне обслуговування

 

Після проведення похорон і всіх пов’язаних із цим процедур, ви продовжуєте шанувати пам'ять померлого. Зміна квітів на могилі, прибирання та поминання у встановлені дати – на 9-й, 40-й день, на півроку, рік з моменту похорон. До цього додається встановлення пам’ятника, ваз і урна та багато іншого. В сучасному світі з його шаленим темпом не завжди дає можливість для всього перерахованого. Дуже часто наші клієнти стикаються з саме такою ситуацією – є фінансова спроможність доглядати за могилою, але часу катастрофічно не вистачає. Саме тому, ми пропонуємо вам послугу після похоронного обслуговування.

 

Що ви можете замовити в рамках обслуговування

 

Юридична допомога. Досить час то виникає потреба оформити ряд документів після похорон. Наша юридична служба допоможе вам в цьому, ми маємо великий досвід правової допомоги в різних ситуаціях.

 

Психологічна допомога. Втрата близьких людей це непоправне горе,  і людині важко справитися з втратою і пережити цю життєву ситуацію. Це нормальна людська реакція. Проте набагато легше, коли вам допомагають професіонали, вислухають вас, підкажуть вам. Часто психологічна допомога потрібна дітям, для яких процес похорон величезний стрес. Дипломовані психологи «Memento Mori» поруч.

 

Догляд за похованням. Ми виконуємо прибирання могили і прилеглої території, видалення рослин-шкідників, підтримку чистоти. Також можливе покладання квітів і вінків в узгоджені дати.

 

Висадка квітів та рослин. За вашим побажанням ми виконуємо висадку декоративних рослин і квітів на могилі покійного і території навколо.

Організація пам’ятних дат для поминання. Поминання покійного в традиційні дні свідчать про те, що його душа безсмертна, а пам'ять про нього і любов до нього залишається між рідними і близькими на землі.

 

Відновлення місця поховання. В житті трапляються випадки, коли в силу обставин немає можливості доглядати за могилою. Часто люди через деякий час знаходять поховання близьких. Тоді виникає потреба відновити могилу – провести прибирання, видалити кущі і дерева, замінити чи реставрувати надгробок. Наші співробітники мають досвід  проведення таких робіт та мають весь необхідний реманент.

 

Експертиза стану могили. Якщо ви знаходитесь за межами країни і хочете знати в якому стані могила. Або ви знайшли могилу родича, та не можете відвідати її самі. Ми готові провести експертну оцінку її стану з фото документуванням. А також надаємо послуги догляду за похованням, за необхідності.

 

Встановлення надгробку. У нас ви можете замовити полімерні надгробки, яки виглядають надзвичайно респектабельно при доступній ціні.  Індивідуально ми можемо виготовити і встановити любі інші види надгробків, встановлення ваз та урн.

 

У всіх випадках постпохоронного обслуговування наш агент виїжджає на об’єкт і узгоджує список робіт. Після цього у вказані терміни ми виконуємо роботи і надаємо (за вашим бажанням) фото звіт на вказану електронну пошту.

 

Ми завжди поруч у важкі хвилини. Для консультації звертайтеся за телефонами вказаними на сайті.

 

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                           Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Web-Kuznya