<!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-MCJ3ZWC');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Цілодобовий

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

укр

рус

з 1998 р.

міська

ритуальна служба

Пам'ятники на могилу

 

Іноді ми не завжди встигаємо сказати потрібні слова за життя людини, знайти час на спілкування та душевну розмову. Всі ми не без гріха. Але ніколи не пізно виправити свої помилки. Пам’ятник – це данина поваги до померлого. В самому слові пам’ятник є слово пам'ять, а це означає можливість її увіковічити. В асортименті похоронного дому «Memento Mori» є гранітні, мармурові та полімерні пам’ятники стандартних та нестандартних форм.

 

Надгробки встановлюються на могилу через деякий час після погребіння. Так роблять для того, щоб земля осіла. Це відбувається не раніше, ніж через рік, адже після сезонних коливань температури та опадів і відбувається процес осідання землі. За цей час ви можете вибрати яким буде пам’ятник, з якого матеріалу, підібрати фото та епітафію. Що ж саме ви маєте зробити, щоб встановити надгробок на могилу покійного:

 

Визначитися з типом пам’ятника, який ви хочете встановити. Це можуть бути стандартні форми і типорозміри, або ж замовлений індивідуальний дизайн. Також ви визначаєтесь з орієнтацією пам’ятника – горизонтальною чи вертикальною.

 

Вибрати портрет для нанесення на пам’ятник і декоративні елементи – ікони, хрести, символічні зображення, квіти, посили на професійну діяльність чи захоплення.

Надати точні дані про померлого – його прізвище, ім’я, по батькові, дати народження і смерті.

Надати епітафію на пам’ятник та визначитися з її розміщенням. Відзначимо, що надгробний напис, а також ПІБ і дати можуть бути виділені спеціальною гравіюванням чи покриті декоративними матеріалами, наприклад, сусальним золотом.

 

Оформити документи, а саме: свідоцтво смерті та його копію, свідоцтво про захоронення, квитанцію про оплату виготовлення пам’ятника, заяву від імені користувача місця погребіння, паспорт замовника і копія свідоцтва реєстрації від виробника надгробку.

 

Крім виготовлення самого пам’ятника наші співробітники можуть виконати роботи по встановленню несучих конструкцій, що забезпечить захист від просідання з часом. Встановлені нами пам’ятники навіть після багатьох років виглядають так само, як і в момент встановлення.

 

Похоронний дім «Memento Mori» виготовляє та встановлює пам’ятники в Хмельницькому та Хмельницькій області. За індивідуальною домовленістю, ми можемо виготовити та встановити надгробок в  інших регіонах України. Телефони вказані на сайті.

 

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                           Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Web-Kuznya