<!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-MCJ3ZWC');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Цілодобовий

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

укр

рус

з 1998 р.

міська

ритуальна служба

Організація поховання

 

Організаційних питань, що пов’язані з похоронами та прощанням з покійним настільки багато, що виконати їх досить складно. Саме тому похоронний дім «Memento Mori» пропонує вам свою допомогу в організації поховання.  В першу чергу, вам необхідно визначитися з видом погребіння. Це може бути звичайне поховання чи кремація. Крім цього вадливого питання до даної послуги входить:

- Вибір місця поховання

- Оформлення всіх необхідних документів

- Купівля гробу та ритуальної атрибутики

- Перевезення гробу

- Організація прощальної панахиди

- Організація поминального обіду

 

Перелік великий, а строки зазвичай обмежені. Позаяк поховання людини відбувається не пізніше 3-х діб від моменту смерті. Обійтися власними силами доволі складно. Ми допоможемо зібрати весь пакет документів від медичного свідоцтва про смерть, свідоцтва про смерть з РАГСу до документів від адміністрації кладовища на копку могили. Доставимо гріб з покійним в морг, на відспівування, на цвинтар для погребіння. Організуємо громадську панахиду для прощання с померлим. Вона може бути проведена в нашій залі, що забезпечена місцями для близьких та рідних, а також сучасним кондиціонерами. Також можлива організація виїзної церемонії з монтажем каркасних палаток.

 

Після прощання, за домовленістю, ми можемо доставити родичів та близьких покійного на комфортабельному транспорті у місце проведення поминок. Ми співпрацюємо з 10 кафе, які проводять поминальні обіди. Ви зможете обрати місце проведення, виходячи з власних фінансових можливостей та географічного розташування закладу.

В момент втрати близької людини, скористайтесь нашим плечем допомоги, вирішуючи організаційні питання. Ми завжди готові підтримати вас. Замовити послуги ви можете, залишивши заявку на сайті.

 

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                           Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Web-Kuznya