Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Організація поховання

 

Організаційних питань, що пов’язані з похоронами та прощанням з покійним настільки багато, що виконати їх досить складно. Саме тому похоронний дім «Memento Mori» пропонує вам свою допомогу в організації поховання.  В першу чергу, вам необхідно визначитися з видом погребіння. Це може бути звичайне поховання чи кремація. Крім цього вадливого питання до даної послуги входить:

- Вибір місця поховання

- Оформлення всіх необхідних документів

- Купівля гробу та ритуальної атрибутики

- Перевезення гробу

- Організація прощальної панахиди

- Організація поминального обіду

 

Перелік великий, а строки зазвичай обмежені. Позаяк поховання людини відбувається не пізніше 3-х діб від моменту смерті. Обійтися власними силами доволі складно. Ми допоможемо зібрати весь пакет документів від медичного свідоцтва про смерть, свідоцтва про смерть з РАГСу до документів від адміністрації кладовища на копку могили. Доставимо гріб з покійним в морг, на відспівування, на цвинтар для погребіння. Організуємо громадську панахиду для прощання с померлим. Вона може бути проведена в нашій залі, що забезпечена місцями для близьких та рідних, а також сучасним кондиціонерами. Також можлива організація виїзної церемонії з монтажем каркасних палаток.

 

Після прощання, за домовленістю, ми можемо доставити родичів та близьких покійного на комфортабельному транспорті у місце проведення поминок. Ми співпрацюємо з 10 кафе, які проводять поминальні обіди. Ви зможете обрати місце проведення, виходячи з власних фінансових можливостей та географічного розташування закладу.

В момент втрати близької людини, скористайтесь нашим плечем допомоги, вирішуючи організаційні питання. Ми завжди готові підтримати вас. Замовити послуги ви можете, залишивши заявку на сайті.

 

Всі права захищенні © «Memento mori»                                                                                                                Розробка сайту — Студія інтернет-реклами Websitekm

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

замовити дзвінок     

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                            Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Websitekm