<!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-MCJ3ZWC');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Цілодобовий

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

укр

рус

з 1998 р.

міська

ритуальна служба

о компании

Похоронний дім «Memento Mori» надає послуги в ритуальній сфері з 1998 року і є одним з лідерів  даного сегменту в Хмельницькій області. Ми проводимо консультації та допомагаємо людям у важкий час втрати близької людини, беручи на себе вирішення всіх клопотів, що супроводжують похорони. Агенція має всі необхідні дозвільні документи та сертифікати для надання ритуальних послуг на території України.

 

Професіоналізм наших співробітників постійно зростає. Наше гасло – це допомога людям, коли на їхній поріг прийшло горе. Звільнити їх від організаційних жалобних питань, що пов’язані з підготовкою, похованням померлого та супутніми заходами. У нас в штаті є професійні психологи та юристи. Перші допоможуть вам пережити втрату та нададуть психоемоційну допомогу маленьким дітям, що особливо чутливі в такому віці. Другі допоможуть вирішити всі правові питання, зібрати та підготувати необхідні документи.

Для перевезення труни з тілом покійного у нас є 3 сучасних комфортабельних мікроавтобуса:

 

- Mercedes Sprinter

- Mercedes Vito

- Opel Vivaro з високим дахом

 

Наш автотранспорт:

 

Mercedes Vito 639Mercedes Vito 638Opel Vivaro  з високою кришеюMercedes Sprinter (катафалк)автобус ПАЗ (50 місць)автобус Mercedes (50 місць)автобус Neoplan (70 місць)Mercedes  пасажирський (20 місць)

Всі катафалки мають кондиціонери, місця для родичів. Для перевезення учасників панахиди та поминального обіду ми надаємо автобус.

У магазині похоронного дому «Memento Mori» завжди наявні всі необхідні атрибути похоронів: труни, вінки, корзини, квіти, хрести, вази тощо. Також ви можете замовити пам’ятники та надгробки з будь-яких матеріалів. В оренду надаємо каркасні намети для проведення громадянських панахид, сінгуматори, постаменти для труни.

 

Унікальність «Memento Mori» полягає у тому, що ми є похоронним домом повного циклу, тобто надаємо усі послуги, пов’язані зі смертю людини, а також психологічну та юридичну допомогу. Наші клієнти завжди лишаються задоволеними якістю послуг і рекомендують нас, як відповідальних і надійних партнерів у сфері організації поховання, поминок та постпоховального сервісу.

 

 

переклад польською

Ми на карті гугл

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                           Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Web-Kuznya