Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

У похоронному будинку "Memento Mori" окрім основних послуг ви також можете замовити наступні:

 

Зберігання тіла в морзі

Якщо через різні обставини необхідно затримати проведення похорону, похоронний будинок "Memento Mori" готовий надати холодильні камери моргу. У них підтримується необхідна температура, що дозволяє дочекатися рідних. Оскільки це найпоширеніша причина затримки поховання. Увесь спектр від зберігання тіла, обмивання і бальзамування до постпохоронного обслуговування могилі прилеглої території в Хмельницькому і Хмельницькій області - в агентстві "Memento Mori".

 

Як це відбувається

- Звертаєтеся до нас

- Ми забираємо тіло на зберігання

- Бальзамування і зберігання тыла

- Проведення похоронів

 

 

Ексгумація тіла в Хмельницькому

Якщо в силу різних причин необхідно провести ексгумацію тіла (встановити особу покійного, з'ясувати причину смерті, провести перепоховання), виконати цю процедуру можуть виключно професіонали. Фахівці похоронного будинку "Memento Mori" допоможуть вам зі збором необхідних документів або ж проведуть його самі. Ви лише напишете доручення. При проведенні ексгумації ми гарантуємо максимальну повагу і шану пам'яті покійного. Для уточнення деталей звертайтеся до ритуального агента.

 

Як це відбувається

 

- Звертаєтеся в "Memento Mori"

- Оформляємо доручення

- Вирішуємо юридичні питання

- Проводимо ексгумацію

- Перепоховання

 

Кремація в Хмельницькому

 

У Хмельницькому немає крематоріїв, тому провести процедуру кремації можна в Києві і Одесі. Найбільш оптимальним рішенням є транспортування тіла в Київ. Похоронний дім "Memento Mori" надає катафалк для перевезення тіла. Протягом одного дня ми доставляємо тіло в столицю і повертаємо рідним прах покійного. При необхідності можемо виконати поховання урни з прахом в колумбарій або могилу.

 

Як це відбувається

 

- Виклик ритуального агента

- Перевезення тіла в крематорій

- Кремація

- Доставка праху рідним

- Поховання праху

 

Всі права захищенні © «Memento mori»                                                                                                                Розробка сайту — Студія інтернет-реклами Websitekm

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

замовити дзвінок     

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                            Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Websitekm