Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Підготовка місця для панахиди

 

Панахида – це церемоніальний захід для прощання з покійним біля його труни чи урни з прахом. Проведення панахиди не є релігійним правилом, але проводиться за певними загальноприйнятими правилами.

Перш за все, місце проведення панахиди має бути оформлене у відповідних події тонах, але символізувати світлу пам'ять про покійного. Досвід з проведення таких заходів дозволяє нам з упевненістю заявити, що ми виконаємо на високому рівні облаштування та декорацію місця прощальної церемонії.

Панахида проводиться в спеціально підготовлених жалобних залах або вдома в покійного. Також можливе проведення виїзної церемонії безпосередньо на цвинтарі.  Для комфортної і правильної організації та декорування місця прощання необхідні букети живих і штучних квітів, тканина для вистилання доріжок, жалобні стрічки, вінки. Для виїзної церемонії можуть знадобитися тенти та альтанка з тканини.  Все це є у нас.

Грамотне проведення панахиди дозволить віддати належне покійному та притлумити біль втрати.

 

Ви можете скористатися наступними нашими послугами:

 

- підбір приміщення

- декорування приміщення

- сповіщення родичів та близьких

- складання сценарію панахиди

- замовлення духового оркестру

- підготовка прощальних промов

- фото- та відеозйомка

 

Похоронний дім «Memento Mori» також надає інші послуги, пов’язані з проведенням церемонії прощання. Більш детально ознайомитися з ними ви можете на сторінці «Послуги». Щоб замовити місце для панахиди і самої церемонії, залиште заявку на сайті.

Всі права захищенні © «Memento mori»                                                                                                                Розробка сайту — Студія інтернет-реклами Websitekm

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

замовити дзвінок     

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                            Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Websitekm