<!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-MCJ3ZWC');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Цілодобовий

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

укр

рус

з 1998 р.

міська

ритуальна служба

Підготовка місця для панахиди

 

Панахида – це церемоніальний захід для прощання з покійним біля його труни чи урни з прахом. Проведення панахиди не є релігійним правилом, але проводиться за певними загальноприйнятими правилами.

Перш за все, місце проведення панахиди має бути оформлене у відповідних події тонах, але символізувати світлу пам'ять про покійного. Досвід з проведення таких заходів дозволяє нам з упевненістю заявити, що ми виконаємо на високому рівні облаштування та декорацію місця прощальної церемонії.

Панахида проводиться в спеціально підготовлених жалобних залах або вдома в покійного. Також можливе проведення виїзної церемонії безпосередньо на цвинтарі.  Для комфортної і правильної організації та декорування місця прощання необхідні букети живих і штучних квітів, тканина для вистилання доріжок, жалобні стрічки, вінки. Для виїзної церемонії можуть знадобитися тенти та альтанка з тканини.  Все це є у нас.

Грамотне проведення панахиди дозволить віддати належне покійному та притлумити біль втрати.

 

Ви можете скористатися наступними нашими послугами:

 

- підбір приміщення

- декорування приміщення

- сповіщення родичів та близьких

- складання сценарію панахиди

- замовлення духового оркестру

- підготовка прощальних промов

- фото- та відеозйомка

 

Похоронний дім «Memento Mori» також надає інші послуги, пов’язані з проведенням церемонії прощання. Більш детально ознайомитися з ними ви можете на сторінці «Послуги». Щоб замовити місце для панахиди і самої церемонії, залиште заявку на сайті.

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                           Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Web-Kuznya