<!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-MCJ3ZWC');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Цілодобовий

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

укр

рус

з 1998 р.

міська

ритуальна служба

Кремація тіл покійних

 

Похоронний дім «Memento Mori» надає послугу підготовки тіла до кремації, доставки його в крематорій і повернення праху покійного родичам.

 

Ми все частіше чуємо від наших клієнтів питання про те, чи надаємо ми таку послугу. Сучасний світ швидко змінюється і багато звичаїв також. Поховання проведені в урні з прахом не потребують частого і важкого догляду. Тому часто родичі самі заповідають, щоб їх поховали таким чином. Також в такому випадку не завжди використовують пам'ятник, що безумовно дешевше для близьких. Наш похоронний дім надає повний пакет послуг по кремації. А саме: продаж всіх необхідних речей, транспортування тіла в крематорій, перевезення супроводжуючих, доставку урни з прахом назад.

 

Що необхідно для кремації

 

1) Медичне свідоцтво про смерть. Можна отримати в міському морзі. Необхідно отримати родичам

2) Гербовою свідоцтво про смерть. Можна отримати в міському РАГСі. Може отримати наш ритуальний агент

 

Ви можете супроводжувати нас до крематорію, якщо хочете бути присутніми при кремації покійного. Якщо вам важко переносити події пов'язані з похоронами, ви можете довіритися нам - ми доставимо тіло на кремацію, а потім урну з прахом для поховання. Все необхідне для кремації ви можете придбати у нас. Це труна, подушка, покривало, ритуальні стрічки. Щоб дізнатися точну вартість кремації покійного, звертайтеся за телефонами вказаними на сайті. Ми працюємо цілодобово.

 

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                           Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Web-Kuznya