Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Кремація тіл покійних

 

Похоронний дім «Memento Mori» надає послугу підготовки тіла до кремації, доставки його в крематорій і повернення праху покійного родичам.

 

Ми все частіше чуємо від наших клієнтів питання про те, чи надаємо ми таку послугу. Сучасний світ швидко змінюється і багато звичаїв також. Поховання проведені в урні з прахом не потребують частого і важкого догляду. Тому часто родичі самі заповідають, щоб їх поховали таким чином. Також в такому випадку не завжди використовують пам'ятник, що безумовно дешевше для близьких. Наш похоронний дім надає повний пакет послуг по кремації. А саме: продаж всіх необхідних речей, транспортування тіла в крематорій, перевезення супроводжуючих, доставку урни з прахом назад.

 

Що необхідно для кремації

 

1) Медичне свідоцтво про смерть. Можна отримати в міському морзі. Необхідно отримати родичам

2) Гербовою свідоцтво про смерть. Можна отримати в міському РАГСі. Може отримати наш ритуальний агент

 

Ви можете супроводжувати нас до крематорію, якщо хочете бути присутніми при кремації покійного. Якщо вам важко переносити події пов'язані з похоронами, ви можете довіритися нам - ми доставимо тіло на кремацію, а потім урну з прахом для поховання. Все необхідне для кремації ви можете придбати у нас. Це труна, подушка, покривало, ритуальні стрічки. Щоб дізнатися точну вартість кремації покійного, звертайтеся за телефонами вказаними на сайті. Ми працюємо цілодобово.

 

Всі права захищенні © «Memento mori»                                                                                                                Розробка сайту — Студія інтернет-реклами Websitekm

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

замовити дзвінок     

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                            Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Websitekm