<!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-MCJ3ZWC');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Цілодобовий

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

укр

рус

з 1998 р.

міська

ритуальна служба

Копка могил

Коли сталося горе і виникає необхідність поховати людину, виникає ціла купа організаційних питань, які необхідно вирішити, - від оформлення документів до організації похорону. Безумовно, частина з них можна спробувати вирішити власними силами. Проте далеко не всі. Одним з таких завдань є копка могил.

 

Для погребіння труни з покійним необхідно викопати нішу досить великого об'єму. Виконати це досить складно, як мінімум, з фізичної точки зору. Погодьтеся, не щодня доводитися займатися риттям і переміщенням таких об’ємів землі. Окрім цього, якщо могила знаходитися на старих кладовищах, біля родових поховань - додається певна складність в роботі. Це обумовлено тим, що поруч знаходяться могили з пам'ятниками і надгробками, можуть рости квіти або декоративні кущі. Тому важливо не зашкодити насадженням, не нанести пошкоджень  сусіднім похованням, але при цьому виконати роботи оперативно і якісно. Крім того, землю з могили необхідно розмістити у вільному місці. У зимовий період, до усього перерахованого додається робота в морози із землею, що промерзла. Верхній пласт мерзлої землі необхідно довбати ломом, киркою або електроінструментом.

 

Похоронний будинок "Memento Mori" надає послугу риття могили бригадою професійних копщиків. Наші співробітники, на жаль, часто стикаються з цим видом діяльності, тому мають необхідні навички і досвід. У разі потреби ми використовуємо спеціальний інструмент. У будь-якому разі, вам не потрібно буде ні про що турбуватися. Замовити цю послугу можна по телефону (097) 570-75-75, зв'язавшись з нашим агентом або залишивши заявку через форму на сайті. Довіртеся професіоналам нашого похоронного будинку. Ми - на відстані дзвінка!

 

 

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                           Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Web-Kuznya