<!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-MCJ3ZWC');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Цілодобовий

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

укр

рус

з 1998 р.

міська

ритуальна служба

Гроби

Коли горе стукає у ваші двері, ви крім емоційного виснаження, стикаєтесь з цілим ворохом організаційних питань. Одним з перших завдань, що постають стає вибір гробу. Похоронний дім «Memento Mori» пропонує вам не лише придбати гріб, але й отримати всі консультації від ритуального агента. Вибір гробу, перш за все продиктований вашими фінансовими можливостями. Відповідно до релігійних правил, перед погребінням чи кремацією тіло покійного має знаходитись в закритому гробі. Ми пропонуємо вам 3 цінові ніші гробів:

 

Соціальна група гробів орієнтована на людей з середніми достатками, вони доступні широкому колу клієнтів. Вони прості, виготовляються з масиву дерева. Зовнішньою оббивкою слугує атлас, велюр чи шовкова тканина. В якості фурнітури використовуються елементи з бронзи, хромованого металу і металопластику, в якості імітації золотих написів та малюнків. Може бути окантовка тюлем, рюшем чи органзой.

 

Ексклюзивні гроби виконані з більш дорогого дерева (вільха та тополя) с глянцевим чи матовим покриттям поверхні. Для внутрішньої оббивки використовується атласна чи габардинова тканина. Для декорування використовуються елементи з бронзи та хромованого металу. Можливе виконання малюнків та написів, прикраса поверхні глазетом.

 

Елітна категорія гробів поєднує у собі дороговизну матеріалів та дизайнерські напрацювання. Це ручна інкрустація елементами з породи дерева, кристалами «Swarovski» та напилення поверхні сусальним золотом. Може бути виконана різьба по дереву і розміщення бронзових деталей. В якості внутрішньої оббивки використовується оксамитова і велюрова тканина, а також елементи вишивки. В даній групі представлені, витвори мистецтва, які дозволяють віддати шану покійному.

 

Гроби можуть бути 4-х, 6-ти та 8-мигранні, вибір кольорів практично необмежений – це білі, золотисті, червоні, чорні, коричневі, темно-сині, вишневі та горіхові. Нажаль, іноді необхідно замовляти гріб дитячого розміру. Їх також ви знайдете в нашому магазині.

 

Тенденцією останнього часу є придбання двокришкових гробів. Ці саркофаги виконані таким чином, що нижня половина гробу герметично закрита, а верхня частина відкрита і дає можливість проститися з покійним по всім правилам та канонам. В каталозі нашого магазину ви можете побачити фото та детальний опис кожного гробу. Також ви можете замовити любі ритуальні речі, необхідні для проведення прощання.

 

Коли ви оберете той гріб, який хочете придбати – повідомте про свій вибір нашому ритуальному агенту. Пам’ятайте, що вам знадобиться не лише гріб, а й інша похоронна атрибутика. Якщо вам потрібна консультація і допомога, лишіть заявку на сайті. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

 

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                           Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Web-Kuznya