Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

оформлення документів

Під час похорону виникають не лише проблеми з організацією погребіння і прощання, але й необхідність оформлювати ряд документів. Зрозуміло, що родичам не до бюрократичної процедури збору і оформлення різноманітних довідок. Та й не завжди можна відстежувати зміни у чинному законодавстві України в сфері фіксації і підтвердження факту смерті. Навіть професіоналам доводиться тримати руку на пульсі, щоб не упустити зміни та поправки. Людям, які з цим майже не стикаються – й поготів не вслідкувати. Саме у цих випадках вам знадобиться допомога ритуального агенту похоронного дому «Memento Mori». Ви ж зможете присвятити більше часу, щоб побути з близькою людиною.

Ми допоможемо вам зібрати пакет документів, який необхідний, якщо смерть сталася ненасильницьким способом. Це не займе багато часу, позаяк ми маємо відпрацьовану схему та часто взаємодіємо з відповідними державними структурами. Крім того, ми проконсультуємо вас щодо питань переоформлення спадку. А саме які документи вам необхідні, в який строк їх подати та куди звертатися.

Допомога професіоналів у будь-якій сфері життя дозволяє зекономити час та не витрачати здоров’я на суперечки та з’ясування з державною бюрократичною машиною. У випадку смерті ваших близьких – звертайтеся в похоронний дім «Memento Mori». Наш контактний телефон – 38 (067)555-75-75. Ми – на відстані дзвінка.

 

 

 

Всі права захищенні © «Memento mori»                                                                                                                Розробка сайту — Студія інтернет-реклами Websitekm

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

замовити дзвінок     

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                            Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Websitekm