<!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-MCJ3ZWC');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Цілодобовий

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

укр

рус

з 1998 р.

міська

ритуальна служба

Транспортування померлого (перевезення покійного в труні)

Транспортування померлого (перевезення покійного в труні) необхідна у буль якому випадку, чи то проведення погребіння у найближчому кладовищі чи в іншому регіоні. Крім цього, можливе супроводження гробу найближчими родичами. Автомобіль надається до місця призначення.

 

Похоронний дім «Memento Mori» має власний автопарк, підготовлений для перевезення померлого. Ми готові надати катафалки, що оформлені в традиційних жалобних тонах.

 

Наші автомобілі:

 

Mercedes Vito 639

Mercedes Vito 638

Opel Vivaro  з високою кришею

Mercedes Sprinter (катафалк)

автобус ПАЗ (50 місць)

автобус Mercedes (50 місць)

автобус Neoplan (70 місць)

Mercedes  пасажирський (20 місць)

 

Ми не можемо відмовити вам в такий важкий момент. Наявність декількох катафалків дозволяє бути впевненим, що ми надамо послугу клієнту. Вкотре зауважимо, що ми працюємо цілодобово і тому готові виїхати в будь-який момент.  Автомобілі для перевезення оснащені помостом для розміщення гробу. Ви маєте можливість супроводжувати покійного в катафалку, для цього передбачені комфортабельні місця в автомобілях.

 

Для замовлення дзвінка – залиште дані на сайті

За необхідності ми виконаємо транспортування тіла в інше місто, доставку у морг, з моргу, в храм для відспівування. Досвідчені водії виконають доставку в визначений термін, а технічний стан катафалків дозволить не хвилюватися про можливі несправності. Наші авто – це машини підвищеної комфортності, об лаштовані сучасними кондиціонерами для довготривалих трансферів. При розробці тарифів, ми врахували об’єм фінансових витрат, що пов’язані з похоронами, тому вони максимально доступні та гнучкі.

 

Важливий момент. При необхідності перевезення родичів, ми забезпечуємо транспорт для їх доставки у храм на відспівування, на івинтар та поминальний обід.

 

Звертайтеся до нас по телефонам, що вказані на сайті або залиште заявку і ми допоможемо вам розрахувати вартість перевезення покійного, а також надамо весь спектр церемоніальних послуг. Похоронний дім «Memento Mori» стане опорою для вас у такий важкий час. Простіться з близькою людиною згідно всіх правил та канонів, скориставшись нашою дружньою допомогою.

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                           Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Web-Kuznya