<!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-MCJ3ZWC');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

Наш Асортимент

Наші Товари

Зали поминок

Взнай нас більше

Цікава нформація

Взнай Нове

База Знання

Наші Координати

Цілодобовий

 (097) 570-75-75

Директор

(067) 555-75-75

укр

рус

з 1998 р.

міська

ритуальна служба

ритуальна атрибутика

Проведення похорон має на меті слідування релігійним та громадянським правилам та ритуалам. Близькі покійного не завжди достеменно їх знають. Тому вам знадобиться допомога ритуального агента. В похоронному домі «Memento Mori» працюють досвідчені спеціалісти, які допоможуть вам правильно та швидко організувати погребіння.

 

Окрім основних жалобних атрибутів,я к гріб, вінки, квіти, хрести необхідними є й інші речі. Серед них:

- хустинки, рушники на ікону, рушники на хрест

- накидки та ковдри до гробу

- подушка до гробу

- ікони, ритуальні набори

- скатертина для священика

- санітарні пакети

- портрети на могилу, таблички на могилу

- хрестики, зірка Давида тощо

- свічки

- гірлянди з квіток до верху гроба

- гілка пам’яті на кришку гроба

- шовкові та атласні стрічки для вінків і корзин

 

У нашому магазині ви також можете придбати гроби, хрести, пам’ятники, надгробки, штучні і живі квітки і корзини. Також ми надаємо послуги оренди катафалку, репатріації покійного, проведення погребіння і панахиди, поминальних обідів, після похоронного догляду за могилами, правову і психологічну допомогу.

 

Проведіть час з близькою вам людиною в родинному колі, не витрачаючи час на організацію похоронних заходів. Довіртеся нам. Похоронний дім Memento Mori» візьме на себе усі труднощі, ми на відстані телефонного дзвінка.

Ритуальні послуги

Хмельницький і Хмельницька  область

вул.Пілотська, 2

 тел. 067 - 555 - 75 -75

          Всі права захищені © «Memento mori»                                                                                                           Замовити сайт — Студія  інтернет-реклами  Web-Kuznya